Prace specjalistyczne
Prace dodatkowe i specjalistyczne
1. Pracownicy serwisu dziennego
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
2. Maszynowe mycie podłóg twardych
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
3. Nakładanie warstw termoplastycznych / akrylowych
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
4. Polerowanie podłóg pokrytych warstwami ochronnymi
Wg potrzeb
5. Mycie okien
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
6. Krystalizacja powierzchni marmurowych
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
7. Serwis konserwatorsko - naprawczy
Wg ustaleń - na zlecenie dodatkowe
8. Pranie wykładziny dywanowej
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe
9. Pranie firan
Odpłatnie - na zlecenie dodatkowe

Pranie wykładzin - Metoda suchej piany
Stosujemy technologię suchej piany polegającą jednocześnie na szorowaniu i myciu przy użyciu odpowiednich środków chemicznych, wytwornicy piany oraz maszyny jednotarczowej. Piana otacza brud i zaczyna działać. Wynosi go na powierzchnię włókna, nie wsiąkając w wykładzinę, dzięki czemu można łatwo ja usunąć.

Jaki jest największy plus stosowania metody suchej piany?

  • Bardzo krótki czas schnięcia wykładziny
  • Nie ma ryzyka przemoczenia wykładziny, bezpieczny dla wełny "woolsafe approved"
  • Wysoka skuteczność usuwania drobnoustrojów, aż do 99%
  • Utrzymanie idealnego wyglądu wykładziny, co zapewnia dłuższy czas jej użytkowania

Pranie wykładzin - Metoda ekstrakcyjna
Metoda ekstrakcyjna, polega na tym że podczas spryskiwania z odsysaniem roztwór wody i środka czyszczącego rozpylany jest na czyszczoną powierzchnię i odsysany w jednym lub dwóch przejściach roboczych. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie.

Krystalizacja marmuru i granitu
Proponujemy stałą konserwację kamienia poprzez wykonywanie procesów doczyszczania, neutralizacji i krystalizacji. Krystalizacja jest procesem, któremu powinno się poddawać marmurowe i granitowe posadzki w celu zapewnienia im pięknego szlachetnego wyglądu, nadaje im efekt głębokiej i doskonałej czystości. Krystalizacja to nie tylko piękny wygląd podłogi, powoduje ona przede wszystkim reakcję zacieśniania wiązań strukturalnych kamienia, co zwiększa odporność na ścieranie oraz na wchłanianie różnego rodzaju zabrudzeń.

Kładzenie powłok akrylowych
Polega na równomiernym rozprowadzeniu lakieru akrylowego na oczyszczoną powierzchnię. Pozostawia on bardzo odporną na ścieranie samo połyskową powłokę akrylową. Szczególnie zalecany do powlekania podłóg z PCV. Nadaje się także do podłóg winylowych. Chroni podłogę i ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Mycie okien
Nasza firma korzysta ze specjalistycznego sprzętu oraz środków. Mamy doświadczenie w myciu różnego rodzaju okien, różnymi metodami: podnośniki koszowe oraz metodą alpinistyczną. Posiadamy do tego wykwalifikowaną kadrę pracowników, mających uprawnienia do prac na wysokościach.

Szorowanie posadzek
Doczyszczanie mocno zabrudzonych posadzek, ciężkich w utrzymaniu. Stosujemy do tego maszyny szorujące jednotarczowe oraz odpowiednie profesjonalne środki dobrane do rodzaju czyszczonej nawierzchni.

Systematyczne utrzymywanie czystości posadzek
Stosujemy szorowarki automatyczne (szorująco-zbierające) oraz odpowiednie środki chemiczne. Dużym plusem jest to, że przy stosowaniu tej metody podłoga nie pozostaje mokra i śliska, wiec można ją stosować w miejscach publicznych takich jak galerie handlowe, duże sklepy itp.

Polerowanie posadzek
Polerowanie posadzek stosowane jest głownie celu nabłyszczenia posadzki oraz usunięcia powstałych na niej zarysowań i otarć. Głównie stosowana jest na powierzchniach pokrytych wcześniej powłoką akrylową. Polerowana posadzka pozostaje lśniąca i pozbawiona zabrudzeń.

Mycie żaluzji

Pranie firan

Jeżeli macie Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zadzwońcie lub napiszcie do nas! Jeśli nie macie czasu, prosimy o podanie w wiadomości numeru telefonu. Na pewno oddzwonimy.

 

Grupa Tandem